Kolorowe i zabawne parasole
dziecięce

Uczyń deszczowy dzień lepszym.

Z kolekcją parasoli dziecięcych Zest dostępnych w sprzedaży możesz rozjaśnić szare i deszczowe dni i sprawić, że na twarzach dzieci zagości uśmiech.

Szukasz fajnych, a zarazem funkcjonalnych sposobów na to, żeby Twoje dzieci pozostały suche pomimo deszczu? Dostarczamy szeroką gamę parasoli dla chłopców i dziewcząt niezależnie od wieku i zainteresowań. Nieważne, czy Twoje dziecko lubi zwierzęta, kwiaty, czy jasne kolory, Zest oferuje szeroki wybór doskonałej jakości, wesołych parasoli dziecięcych.

Dzieci
114 Produktów

Kolorowe i funkcjonalne parasole.

Odporne na wiatr, lekkie i wykonane z doskonałej jakości materiałów parasole dziecięce Zest dostępne w sprzedaży rozjaśnią każdy szary dzień.

Firma Zest oferuje parasole dla dzieci, do wyboru w różnych stylach i wzorach. Niezależnie od tego czy szukasz parasola dla chłopca czy dla dziewczynki u nas znajdziesz coś, co będzie pasować idealnie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Traktujemy bezpieczeństwo użytkowania naszych parasoli bardzo poważnie i zawsze najpierw testujemy wszystkie ich części przed montażem. Parasole Zest wykonane są wyłącznie z najlepszej jakości materiałów i tkanin. Nasze produkty są zgodne z europejskimi regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów dla dzieci.

Niezawodne.

Stworzone, żeby spełniać wysokie standardy jakości i niezawodności z użyciem materiałów, które są bezpieczne, lekkie i wytrzymałe. Parasole Zest dla dzieci są odporne na wiatr, dzięki czemu będą chronić Twoje dziecko przy każdej pogodzie.

Funkcjonalne.

Pozwól swojemu dziecku wyróżnić się dzięki parasolom dziecięcym Zest. Nasze parasole dziecięce to wygoda trzymania i użytkowania. Są lekkie i bezpieczne, a co więcej możesz kupić parasol, który Twoje dziecko samo pokoloruje.

Dla chłopców.

Atrakcyjne wzory przemawiające do chłopców w każdym wieku i o dowolnych zainteresowaniach. Niezależnie od tego czy Twój syn lubi rakiety, piratów czy zwierzęta. Zest produkuje parasole w rożnych stylach, od zupełnie przezroczystych do kompaktowych.

Dla dziewczynek.

Spraw, aby Twoja córka poczuła się jak księżniczka, a na jej słodkiej twarzyczce zagościł uśmiech nawet podczas deszczu. Wybierz z pośród naszych zabawnych i kolorowych wzorów, od jednolitych kolorów z kwiatowymi motywami do parasoli z jej ulubionymi postaciami.

dla każdego dziecka.

Pozwól im się bawić

Niech Twoje dzieci same pomalują swoje parasole.

Jednolite parasole z rożnymi motywami, które Twoje dziecko może samodzielnie pokolorować przy użyciu specjalnych flamastrów dołączonych do zakupu. Parasole dziecięce "Pomaluj mnie" mogą zostać dowolnie pokolorowane przez dziecko, co pozwala nie tylko na uwolnienie jego kreatywności i wyrażenie siebie, ale również pokazanie talentu artystycznego.

więcej >>

Będzie suchy...

... jeśli nie wskoczy w kałużę.

Wzory na których występują postacie z książek, filmów i seriali, zachęcą twojego syna do tego, żeby pozostać suchym i jednocześnie dobrze sie bawić.

Piękne parasolki...

...dla Twojej małej księżniczki.

U nas znajdziesz idealną parasolkę dla swojej małej księżniczki, niezależnie od tego czy woli falbanki, motylki czy kwiatki.

Zabawne wzory.

Żywe kolory i zabawne wzory parasoli z ulubieńcami Twoich dzieci.

Szeroki wybór postaci zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Wszystkie najnowsze i najpopularniejsze postaci i kreskówki.

Na górę