Przezroczyste parasole POE
Kolekcja przezroczysta

Pełne pole widzenia

Przezroczyste parasole to niezbędny, modny dodatek, który oferuje praktyczne zastosowanie i doskonałą widoczność. Oferujemy parasole w pełni i częściowo przezroczyste, zdobione we wzory i gładkie. Jednym z powodów dla posiadania przezroczystego parasola jest fakt, że nigdy nie będzie się on kłócić z resztą stylizacji.

Parasole przezroczyste firmy ZEST wykonane są z wysokiej jakości materiałów POE. Są wodoodporne i odporne na wiatr, zdobione unikalnymi wzorami i motywami.

Praktyczny i modny dodatek.

Zaprojektowany abyś zawsze był suchy i stylowy – niezależenie od pogody.

Ponadczasowa klasyka.

Patrz i bądź widziany dzięki przezroczystym parasolom ZEST – to świetny i praktyczny sposób na pozostanie suchym w świetnym stylu.

Eleganckie, dopasowane rączki i szczyty parasoli połączone z przezroczystym materiałem POE zapewnia doskonałą widoczność przez parasol. Parasole transparentne to unikalny dodatek, który zapewni Ci stylowy wygląd będąc jednocześnie wytrzymałym i doskonale chroniąc od deszczu.

Na górę

Zainteresowany kolekcją przezroczystą?

Ponad 10 doświadczeń jako lider na rynku zarówno tworzenia jak i sprzedaży parasoli. Doskonała jakość parasoli, która sprosta nawet najwyższym standardom. Chcesz sprzedawać parasole z kolekcji przezroczystej firmy ZEST?

Kontakt