Klasyczna i stylowa
kolekcja dla Panów

Elegancki i klasyczny wygląd

Chcesz wyglądać stylowo, nawet z parasolem w ręku?.Długie, parasole-laski są doskonałym dodatkiem, zarówno jeśli idziesz na spotkanie, czy też przechadzasz się po mieście.

Dodaj urozmaicenia do swojego casualowego stylu dzięki wzorzystym i kolorowym parasolom. Pracujemy ciężko, aby każdy mógł coś znaleźć dla siebie w każdej naszej kolekcji.

Różne kolory i wzory.

Szeroki wybór stylów począwszy od lasek, kończąc na tradycyjnie składanych parasolach.

Tradycyjne lub klasyczne.

Popularny wybór wśród mężczyzn, posiada rączkę z prawdziwego drewna, aby pasował do klasycznego stylu i utrzymał jego wytworność. Możliwość wyboru rączki w ksztalcie litery U lub prostej rączki sprawia, że parasol wygodnie jest wziąć ze sobą w każde miejsce.

Posiadamy w ofercie parasole z unikalnymi wlaściwościami, takie jak AUTO ZEST, które mogą być przyczepione do każdej powierzchni przy pomocy rzepów. Posiadają one również latarkę w rączce. Kolejnymi unikalnymi parasolami są parasole dla VIP-ów i wytrzymałe parasole dla podróżników.

Na górę

Interesuje Cię kolekcja dla Panów?

Ponad 10 lat liderowania na rynku w projektowaniu i sprzedaży marki ZEST. Najwyższej jakości parasole, które zaspokoją Twoje najwyższe wymagania. Czy chcesz zaopatrzyć się w parasol ZEST z kolekcji dla Panów?

Kontakt