Zabawne i kolorowe
kolekcje dziecięce

Dla chłopców i dziewczynek

Wzory i style przyjazne dzieciom, niezależnie od tego czy lubią one zwierzęta czy postaci z seriali telewizyjnych. Pozwól dzieciom dać upust swojej kreatywności dzięki parasolom "Pokoloruj mnie" firmy ZEST. Dzieci mogą pomalować parasol w dowolny sposób, tworząc tym samym swój manifest artystyczny.

Możesz również wybrać wzór parasola dopasowany do hobby lub zainteresowań Twojego dziecka, np. piłki nożnej lub samochodów.

Zabawne i funkcjonalne parasole.

Niezawodne i bezpieczne zabezpieczenie od pogody dla chłopców i dziewczynek.

Wytrzymałe i bezpieczne

Parasole ZEST są nie tylko wytrzymałe i niezawodne, ale również bezpieczne. Elementy zabezpieczające nasze parasole to m.in. okrągły szpic, czy włókno szklane użyte do kontrukcji ramy i rączki, dzięki czemu są one o wiele trwalsze.

Parasole dziecięce są lekkie, a przy tym niezawodne i odporne na wiatr. Są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów od zwierząt po ulubione postaci z filmów i seriali.

Na górę

Jesteś zainteresowany kolekcją dziecięcą?

Ponad 10 lat doświadczeń jako lider na rynku zarówno tworzenia jak i sprzedaży parasoli. Doskonała jakość parasoli, która sprosta nawet najwyższym standardom. Czy chcesz zaopatrzyć się w parasol z kolekcji dziecięcej firmy ZEST?

Kontakt